חברת אוטו בוק זכתה בשתי מדליות זהב לעיצוב

ב .

חברת אוטו בוק זכתה בשתי מדליות זהב לעיצוב

בתחרות שנערכה בהנובר במסגרת CeBit - התערוכה הדיגיטלית הגדולה ביותר בעולם, הוענקו המדליות לחברת אוטו בוק בעקבות הצגת הדור השלישי של סדרת כיסאות הגלגלים האקטיביים מדגם Avantgarde ובית הגדם החדש המורכב מסיבי פחם ושרף ומיוצר בשילוב עם טכנולוגיית ה- ®SKINGUARD.

חבר השופטים, שהורכב ממומחים בינלאומיים בתחום, העניק את הניקוד הגבוה ביותר בתחרות עיצוב המוצר לשלושת כיסאות הגלגלים החדשים מדגם 3 Avantgarde הודות להנדסת אנוש למופת, עיצוב עכשווי ותפקודיות יוצאת דופן. בתחרות השתתפו יותר מ- 1,100 חברות מ- 43 מדינות שונות, שהגישו למועמדות למעלה מ- 2,750 מוצרים. כל מוצר קיבל ניקוד ב- 16 קטגוריות שונות כגון איכות העיצוב, תפקודיות ובחירת החומרים.

בתחרות חומרים נבחרים למוצר, חבר השופטים בחר בחמישה זוכים במדליית זהב מתוך 90 מועמדים. בין הזוכים נמצא בית גדם מסיבי חם ושרף בשילוב סיליקון BetaSil והמיוצר בטכנולוגיית ה- ®SKINGUARD.

במטרה לספק את איכות החיים הטובה ביותר לבעלי התותבת, שולבו בבית הגדם חומרים בעלי תכונות של גמישות וקשיחות. השימוש בציפוי אקרילי אנטיבקטריאלי בטכנולוגיית ה - ®SKINGUARD מגן על העור ובית הגדם מפני קשת רחבה של חיידקים. רכיב הסיליקון BetaSil מספק תכונות של בלימת זעזועים יוצאת מהכלל, החזר גבוה של כוח ושליטה משופרת על התותבת.

חברת כמיטק היא הנציגה הבלעדית של חברת אוטו בוק בישראל.

מקור הידיעה: http://www.ottobock.com/cps/rde/xchg/ob_com_en/hs.xsl/38704.html