כנס העמותה הישראלית להתפתחות הילד ושיקומו 2012

ב .

child-development.org.il_200
חברת כמיטק תשתתף השנה לראשונה בכנס העמותה הישראלית להתפתחות הילד ושיקומו, שייערך במלון רויאל רימונים בים המלח בתאריכים 21-22 בנובמבר.

במהלך הכנס יוצגו לראשונה בארץ מגוון פתרונות חדשים בהושבה וניידות בשיקום ילדים ובהתפתחות הילד של חברת Leckey, חברת בת של חברת Otto Bock ובתוכם:
  • עמידונים ייחודיים עם אפשרות לשינוי מודולרי בהתאם למהלך ההתפתחות
  • פתרונות ייחודיים להתערבות מוקדמת בדוגמת מערכת EAS - Early Activity System Squiggles המאפשרת תהליך דינמי טיפולי לאורך התפתחות הילד, עם אפשרות לשינוי של מיקום המרכיבים במשטח הטיפולי בהתאם למצב הילד ולקשיים האישיים שלו.

מתוך תוכנית הכנס

אנו שמחים להזמינכם לכנס המכונים של העמותה הישראלית להתפתחות הילד ושיקומו. הכנס שלנו כבר מזמן הפך למסורת של מפגש מקצועי וחברתי. השנה אנו מרחיבים את אופקי הכנס בכמה מישורים, מתוך חזון להשפיע על השיח הציבורי בתחום התפתחות הילד.

השנה הוזמנו לכנס מגוון חוקרים בעלי שם עולמי בתחום התפתחות הילד. בכנס יערכו דיונים בעלי היבט חברתי, בהשתתפות אישי ציבור משפיעים ממשרדי הממשלה השונים. דיוני המושבים בכנס יכללו עבודות שטח ומחקר ממספר רב של מכונים, אוניברסיטאות ומוסדות ציבור. בנוסף מתוכנן אירוע חברתי מגבש בנוף שאין כמוהו במדינת ישראל, לצד כל מה שיש לים המלח וסביבתו להציע.

אנו קוראים לכל ציבור העוסקים בטיפול בילדים: רופאים, מטפלים פרא רפואיים, אנשי חינוך, אנשי אקדמיה, ואנשי ממשל להצטרף לכנס זה, להיחשף לידע חדשני, רב תחומי  ולבנות שיתופי פעולה פוריים.

כדי להקל הן על הגעה והן על הכיס, תצאנה הסעות מסודרות ממספר נקודות איסוף ללא עלות נוספת. אנו מאפשרים הסדרי לינה השווים לכל נפש בשלושה בתי מלון בדרגות אירוח שונות, כאשר האירוח בכל המלונות הוא על בסיס חצי פנסיון ובמרחק הליכה קצר ממקום הכנס, מלון רימונים.

בואו בהמוניכם להנות, להתעצם ולהשפיע על התפתחות ילדינו במדינת ישראל.

המשך קול קורא ותוכנית הכנס.