ביקור ד"ר סילברמן בישראל

ב .

ד"ר רון סילברמן המשמש כמנהל הרפואי הראשי [CMO] של חברת KCI מארה"ב ביקר בסוף חודש דצמבר בישראל והעניק סדרת הרצאות לצוותים רפואיים בנושא הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כיום לטיפול ומניעת זיהום בפצעים ובחתכים בתר ניתוחיים, הקטנת הסיכוי לזיהומים לאחר מגוון פעולות כירורגיות, טיפול בהפרשות מחתכים סגורים וטיפול מבוקר בפצעים מזוהמים.

בהרצאות שנשא בביה"ח שערי צדק בירושלים הציג ד"ר סילברמן את מערכת החבישה הייחודית- ABthera™, Open Abdomen Negative Pressure Therapy, המיועדת לחבישות בטן ומסתייעת בהפעלת לחץ שלילי מכוון להפרדה בין דפן הבטן ובין המעי : מערכת ה- ABthera™ חוסכת את הצורך בתפרים לקיבוע ומשמרת בעצמה את המתח המדיאלי הנדרש למניעת התרחקות דפנות הבטן.

מערכת מתקדמת נוספת שהוצגה הנה מערכת ה- Prevena המפעילה לחץ שלילי אקטיבי בדרך לא פולשנית ומטפלת בהצלחה ניכרת בחתכים המצויים מלכתחילה בסיכון גבוה לזיהום שלאחר ניתוח. מערכת ה- Prevena משמשת מעל חתכים נקיים וסגורים הממשיכים להפריש גם לאחר סגירתם, שומרת על סביבת החתך נקייה ומוגנת ומפחיתה במידה משמעותית את סיכוני הזיהום. מערכת מתקדמת, משוכללת וחכמה זו הנה אחת המבוקשות לשימוש בתום ניתוחי חזה, ניתוחים אורתופדיים וניתוחים קיסריים. המערכת הנה ניידת, קלה וקטנת מימדים ומשווקת כיום גם בישראל בהצלחה רבה.

את הרצאותיו סיכם ד"ר סילברמן בהצגת מערכת ה- VAC Ulta, מערכת המפעילה בצורה מדוייקת לחץ שלילי לטיפול בפצע בשילוב שטיפות הפצע בצורה מחזורית : במערכת זו גלומים כל היתרונות המוכרים של טכנולוגיית ה- V.A.C.® Therapy יחד עם טכנולוגיית ה-VeraFlo™ החדשה, השוטפת את הפצע באופן מבוקר ואוטומטי עם מגוון תמיסות חיטוי, ניקוי או תמיסות אנטיבקטריאליות לבחירת המטפל.

טכנולוגיית ה-VAC לטיפול, ריפוי ושמירה על פצעים וחתכים במצב נקי מצוייה כיום בחזית העולמית ומציעה פתרונות אופטימאליים למניעת התפתחות פצעים קשי ריפוי מלכתחילה. חברת כמיטק גאה על היותה חלוצה בתחום ה-VAC ומובילה טכנולוגית בארץ בתחום הטיפול בפצעים וחתכים לרבות מניעת פצעים קשי ריפוי, וכן משמשת כנציגת חברת KCI מארה"ב בישראל.

אנו בכמיטק ממשיכים להשקיע את מירב המאמצים בחשיפת הרפואה הישראלית לטכנולוגיות העולמיות המובילות ובייבוא ציוד רפואי משוכלל לטובת התקדמות בשדה רפואי מורכב ורחב היקף זה.

אנו מאמינים ביכולת הטכנולוגית המוכחת להפחית כאב, סבל וסיכון וחותרים להפוך אותה נגישה לכל מטופל.

תמונות מההרצאות