מאמרים

מגוון מאמרים ופתרונות בתחומי הבריאות והרפואה בתחומים הנוגעים לפעילות החברה.

טיפול ביתי בפצעים קשי ריפוי

טיפול ביתי בטכנולוגיית V.A.C טיפול בפצעים קשיי ריפוי עלול להיות מאתגר או מתיש, בעיקר אם הוא מתבצע תוך כדי אשפוז בבית החולים. כיום ישנה אפשרות לטפל בפצעים אלה בבית, בחיק המשפחה ובנוחות מרבית בזכות טכנולוגיית ה-V.A.C.

קבלת מוצרי ספיגה במסגרת חוק ביטוח סיעוד

המוסד לביטוח לאומי ישנם מצבים רפואיים וסיעודיים שבהם יש צורך לעשות שימוש במוצרי ספיגה המותאמים לאנשים מבוגרים. מכיוון שמדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת - ניתן סיוע בנושא זה מטעם חוק ביטוח סיעוד. מהו החוק, מי זכאי לחסותו ומה דרך מימוש הזכויות - במאמר הבא.

סיפור מקרה: החיים החדשים של קיירה רוץ'

קיירה רוץ' קיירה רוץ', אישה עם אורח חיים פעיל וספורטיבי מאנגליה, נקלעה ב-2001 לתאונת דרכים. לאחר מספר ניתוחים, רגלה הימנית נקטעה מעל הברך. למרות הקשיים, היא לא ויתרה –הקימה משפחה מאושרת, המשיכה להיות פעילה ואף לתרום לחברה.

סיפור מקרה: טרשת נפוצה ו-MyGait

MyGait אנה אוקונר, בת 56 מאירלנד, אובחנה עם טרשת נפוצה בשנת 2000. אחד מהתסמינים אותם חוותה הוא צניחת כף הרגל, מצב הנגרם כתוצאה מחולשה בשרירי הרגל המניעים את הקרסול. חולשה זו גרמה לכך שאנה גוררת את רגלה בכל צעד שלה, דבר שפגע ביכולת התנועה שלה.

פצע לחץ – 10 עובדות שחשוב לדעת

חבישת Grassolind פצע לחץ הינו אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בקרב אנשים הנמצאים במצבים פיזיים שמונעים מהם אפשרויות לתנועה. מאמר אודות 10 דברים שחשוב לדעת על פצעי לחץ.

חשיבות בדיקת לחץ דם

 מד לחץ דם למדידה כפולה - Tensoval Duo Control לחץ דם גבוה, הוא מצב נפוץ ומסוכן מאוד, שבדרך כלל אי אפשר להרגיש אותו. חשיבות בדיקת לחץ דם תקופתית היא רבה, בדיוק מהסיבה הזו.