סיפור מקרה: הברכיים שהחזירו את ג'ורדן למסלול

ג'ורדן ברייטג'ורדן ברייט היה בן 11 כאשר נהג מכונית איבד שליטה על רכבו, והתנגש בו בעודו רוכב על אופניו. ברייט נפגש קשות בתאונה. הוא נזקק לקביים, וגם בעזרתם היה יכול ללכת רק כמה עשרות מטרים והרבה להיעזר בכיסאות גלגלים. חייו של ברייט השתנו לאחר שהכיר את הברכיים הביוניות Genium X3 אותן קיבל במרפאה באוקלוהומה.

"בזכות השימוש בברכיים עכשיו אני יכול ללכת למרחקים ארוכים", הוא מספר, "לעלות גבעות ולרדת חזרה. מאז הניתוח אני לא נעזר בכיסא גלגלים. זה לא היה קל ופשוט, אבל הצלחתי לחזק את השרירים ולשפר את שיווי המשקל. עכשיו אני חזק יותר ומצבי השתפר.

זו תחושה נהדרת להיות על שתי רגליים. החלום שלי הוא להיות פיזיותרפיסט ולסייע לאנשים כמוני. אני מאושר שמצאתי מטרה שמעניקה לי מוטיבציה. אשמח לעבוד עם אנשים מוגבלים ולהעניק להם מניסיוני".

טכנולוגיה פורצת דרך‬‫‬

הברך הביונית פותחה על ידי חברת Ottocobk לאחר תהליכי מחקר ופיתוח אינטנסיביים ומהווה שיפור משמעותי לעומת מוצרים דומים. הברך ‫הנשלטות ע"י מעבד ממוחשב כוללת מרכיבים חדשניים היכולים‬ ‫לזהות את תנועת הגוף, ללמוד את תבנית ההליכה של המשתמש, ולאפשר הליכה בצורה טבעית לגמרי.‬ ‫‬‬‬

בכל תנועה של הברך מופעלת סדרת חיישנים ייחודיים המזהים את מרכיבי התנועה ומגיבים‬ ‫בהתאם, באופן מיידי. בנוסף, כוללת הברך סוללה מאריכת חיים המאפשרת שימוש עד 5 ימים ללא טעינה.‬
מקור