השימוש ברולטור נועד עבור אנשים אשר זקוקים לתמיכה ושמירה על שיווי משקל בעת הליכה בתוך הבית ומחוץ לו. לפני הרכישה מומלץ להתייעץ עם פיזיותרפיסט, על מנת לוודא איזה אמצעי עזר להליכה הוא המתאים ביותר עבורכם.

 

בבואכם לבחור רולטור מתאים, ישנם מספר דברים שכדאי לכם לשקול:


 • היכן אתם זקוקים לתמיכה באמצעות רולטור:

   

  במידה ואתם נעזרים ברולטור בעיקר בתוך הבית, אתם יכולים להסתייע ברולטור 3 גלגלים או ברולטור 4 גלגלים.

   

  שימו לב למידות הרולטור, מדדו את הדלתות והמעברים בבית, על מנת לוודא שהרוחב שלו מתאים ומאפשר מעברים קלים ונוחים בתוך הבית. בנוסף לרוחב, מומלץ לשקול ולבדוק גם את טווח התנועה של הגלגלים ונוחות התמרון.

   

  עבור שימוש מחוץ לבית, יש מקום לשקול רולטור עם גלגלים גדולים יותר שיכולים לסייע בהליכה במשטחים שאינם ישרים.

   

 • התאמת הרולטור למשקל גופכם ולגובה שלכם:

   

  מציאת רולטור שמותאם לגובה ולמשקל, יכולה לתת לכם מענה ארגונומי נכון יותר שיספק נוחות שימוש גבוהה יותר ויעניק לכם את התמיכה הנכונה. מדדו והתאימו את גובה הידיות של הרולטור לפני הרכישה.

   

  בדקו שגובה הידיות ממוקם כאשר היד מונחת ב- 45 מעלות, על מנת לוודא נוחות מירבית לתפעול והליכה נכונה ובריאה יותר באמצעות הרולטור.

   

  הקפידו שהיד מצליחה לאחוז בידיות בבטחה ומצליחה לתפעל כשורה את המעצורים של הרולטור. שימו לב לבדוק את שני המעצורים: המעצור התחתון נועל את הגלגלים ומבטיח עצירה מלאה ויציבה של הרולטור והמעצור העליון שנלחץ כלפי מעלה, מסייע לכם בהאטת הרולטור והתאמת קצב ההליכה לצורככם.

 • בדקו שהרולטור נותן מענה לכל הצרכים שלכם:

 

רולטור בעל 4 גלגלים מספק לרוב יציבות גבוהה יותר מרולטור עם 3 גלגלים. במידה ואתם זקוקים ליותר תמיכה בעת הליכה למרחקים ארוכים או נדרשים לעצור לעיתים קרובות במהלך הליכה למנוחה, מומלץ לשקול רולטור בעל 4 גלגלים.

 

חלק מהרולטורים כוללים כיסא ישיבה ומשענת גב, אשר מספקים תמיכה בעת הפוגה ומנוחה ומסייעים באותה העת בהפחתת העומס על הגב. במידה ומעוניינים בתוספת כיסא, יש לשקול שימוש ברולטור בעל 4 גלגלים, שכוללים לרוב מושב. 

למידע נוסף ולפרטים נוספים, אנא השאירו פרטים ומחלקת שירות הלקוחות שלנו תשמח ליצור עימכם קשר. 

שדות חובה מסומנים ב*